Yusuf Uzantı Gaziosmanpaşa'yı yakından tanıyan bir isim.
Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Yusuf Uzantı, okulları da yerinde ziyaret ederek çalışmalara hız verdi.
798 defa okunmuş - 20 Mart 2020 - Cuma 13:45

Yusuf Uzantı, öğrencilerin eğitime verilen arayı da iyi değerlendirmelerini istedi.
 

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Yusuf Uzantı'yı, Gophaber editörümüz Ali Şükrü Kara ziyaret etti. Yusuf Uzantı, daha önce Gaziosmanpaşa'da şube müdürü olarak üç buçuk yıl görev yaptığını ve ilçeye yabancı olmadığını ifade etti. Uzantı, iki buçuk yıl İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Şube Müdürü olarak görev yaptıktan sonra Gaziosmanpaşa'ya İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

 

Okullarla ilgili olarak yerinde ziyaretler yaptığını belirten Uzantı, okullarda ve ilçede eğitim-öğretim kalitesinin daha da artırılması için çalışmalar içerisinde olacaklarını ifade ederek, bu süreçte veli-öğrenci ve okul iletişiminin önemli olduğunu vurguladı.

 

Müdür Uzantı eğitime verilen arada okullarda hijyenik temizliklerin yapıldığını belirterek, sevgili öğrencilerden bu arayı evde zaman zaman kitap okuyarak, EBA'dan ve TV'den derslerini takip ederek geçirmelerini istedi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...