Ekrem İmamoğlu Gaziosmanpaşa'yı Ziyaret Etti.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta'yı ziyaret etti, ilçede yarım kalan projeleri inceledi.
1904 defa okunmuş - 04 Mart 2020 - Çarşamba 15:05

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Gaziosmanpaşa Belediyesini ve ilçeyi ziyaret etti.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Gaziosmanpaşa ziyaretinde önce Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ile bir aray geldi. İmamoğlu daha sonra belediye yönetimi ve meclis üyeleri ile bir araya geldi.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta daha sonra Merkez Mahallesi'ndeki yapımı duran spor kompleksi inşaatını yerinde incelediler.

 

İBB Başkanı İmamoğlu, ilçe belediyesi ziyaretlerinin çok yararlı geçtiğini belirterek, "Bu ortak akıl çabası, ortaya koyacağımız bu beraber çalışabilme kabiliyeti, aslında sürdürülebilir de bir İstanbul hizmet yol haritasının öncüsü olacak.” Dedi.

 

Gaziosmanpaşa Belediyes Başkanı Hasan Tahsin Usta, ziyaret sonrası yaptığı kısa açıklamada, "İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ile Gaziosmnapaşa'da yapımı duran ve devam eden İBB projelerinin ve yapılması planlanan çalışmaların detaylarını konuştuk." Dedi.

 

 

 

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...